dj na wesele cicha 23 | slow wedding Cicha 23 Marki k/Warszawy

Wesela alternatywne bez disco polo

Różowe baloniki, Zenek w głośnikach, picie z wazóweczki na czas, bieganie do około krzesełek czy przekładanie jajka przez nogawkę. Mogę godzinami wymieniać te wszystkie atrybuty opisujące wesela z przed dekady, dwóch a nawet trzech. Nie było by może w tym nic dziwnego gdybyśmy mówili właśnie o weselach z początku lat 90-tych, niestety takie wesela odbywają się dziś! Ludzie mają tego serdecznie dość! Każdemu wesele kojarzy się disco polo, tańcem na gazecie czyli w skrócie z obciachem i wyśmiewaniem się z gości. Stwierdzenia patrzcie jak wujek wyrznął w ścianę spadając z hulajnogi, czy ale szwagier poległ na konkursie kareta. Przez większość czasu nie wstawał i pił karniaki. Konkurs ów był ostatnią rzeczą jaką zapamiętał z wesela.

Dziś młode pary chcą inaczej, chcą dobrą imprezę weselną z klasą ale jednocześnie na luzie. Chcę dobrą taneczną muzę. Wiele moich par ma zacięcie rockowe, lub np. w młodości słuchali dużo rapu i hip-hopu. Dlaczego zatem na ICH weselu, specjalnie ich napisałem z dużych liter ma się taka muza nie pojawić ? Wręcz ona musi tam wybrzmieć to ich czas, ich dzień i idealnym było by alby wesele dwojga młodych ludzi było zabraniem swoich znajomych oraz rodziny trochę do ich świata, do ich osobowości. Niech go poznają, lubicie podróżować ? nazwijcie stoły np. nazwami Państw które odwiedziliście, albo kontynentów. Chodzicie po górach ? Nazwijcie stoły szczytami które zdobyliście – nie bójcie się pokazać jakimi jesteście 🙂

Bardzo często młode pary wybierają alternatywne sale, nie piękne białe, ociekające złotem pałace ale właśnie swojskie stodoły, folwarki, stare pofabryczne miejscówki. Moim wpisie Najlepsze TOP miejsca na wesele w stylu rustykalnym w Polsce można znaleźć wiele sal w stylu starego Szybu Bończyk czy innych świetnych sal.

Ojoj joj zaczynam pisać już o swoich trikach które przekazuję tylko i wyłącznie moim parom. Skupmy się zatem w tym wpisie na wszystkim ogólnym. Dobra muza, największe przeboje światowe ale i polskie numery. Również muzyka na wesele tematyczna, dopasowana do pary. Potrafię zagrać dobre wesele bez disco polo i mam ogromne szczęście że trafiają do mnie pary, które podobnie jak ja mają podejście do wesel. Zapraszam na pozostałe wpisy blogowe, znajdziecie tam masę fajnych tematów.