wesele plenerowe zabawa | Slow wedding

Wesela plenerowe są ostatnio bardzo popularne, są świetną alternatywą do typowych sal restauracyjnych, gdzie całe wesele toczy się na zamkniętej przestrzeni a jedyną atrakcją wyjścia na zewnątrz jest parking przed salą weselną. Dlatego już na początku planowania swojego wesela trzeba zadać sobie pytanie. W jakim stylu chcemy zorganizować wesele ? a następnie wybrać odpowiednią salę. Miejsce które będzie idealnie oddawało Wasz charakter, wyczucie stylu oraz będzie spójne z całą koncepcją wesela. Więcej o rodzajach styli przewodnich znajdziesz w artykule.

Jaki wybrać styl wesela ?

Kiedy już zdecydowaliście się na wesele plenerowe lub pół plenerowe a nie wiecie jakie wybrać miejsce, tutaj również przychodzę Wam z pomocą i zapraszam do wpisu Najpopularniejsze miejscówki na wesela plenerowe rustykalne. Podczas wyboru takiego miejsce trzeba pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach, jak np. miejsca noclegowe w pobliżu – zapewne będzie spora grupa gości dojezdnych, warto zadbać również o transport gości po weselu do hotelu/motelu wynajmując busa. W poleceniu tych kwestii zdajcie się na menagera sali, on zapewne już nie jednokrotnie współpracował z lokalnymi firmami i poleci kogoś sprawdzonego.  Kiedy już wybraliście swoje wymarzone miejsce. Zapoznajcie się czy można zorganizować tam wesele tylko plenerowe czy np. półplenerowe. Jeśli stawiacie tylko na wesele na świeżym powietrzu stoły oraz zabawa na zewnątrz, warto pomysleć o tzn. sytuacjach kryzysowych np. co się stanie gdy spadnie deszcz ? Jeśli planujecie zatrudnić DJ-a na swoje wesele plenerowe, zadbać musicie o namiot pod którym będzie mógł się rozstawić, a w przypadku deszczu będzie bezpieczny jego sprzęt, idąc dalej trzeba zabezpieczyć i doprowadzić źródło zasilania.

wesele plenerowe zabawa

Osobiście bardzo uwielbiam wszelakie wesela plenerowych oraz półplenerowe. Jak wspomniałem wcześniej wesela półplenerowe czyli np. pod namiotem, altaną lub w stodole. Są jeszcze lepszym rozwiązaniem goście mają zarówno schronienie przed słońcem, czy deszczem tańce odbywają się wewnątrz na parkiecie głównym ale można zrobić dodatkową atrakcję w postaci drugiego zestawu nagłośnieniowego na zewnątrz, gdzie będzie grała muzyka chilloutowa. Moje podejście do takich miejsc jest indywidualne, nie tylko jako typowy usługodawca który ma kolejne zlecenie i chce je zrealizować. Jako DJ bardzo zwracam uwagę na estetykę, detale i całą spójność dlatego. Wiedząc że mam pracować w stodole, folwarku czy innym miejscu w stylu boho czy też rustykalnym posiadam swój setup muzyczne w wersji rustykalnej. Co to oznacza ? Ano tyle że moja djka czyli stół na którym ustawiam swoje gramofony oraz mixery są wykonane z drewna oraz metalu. Posiadam oświetlenie retro firmy Portman które mocuję na drewnianych statywach trójnogach. Wszystko w ten sposób jest jednocześnie eleganckie ale i spójne z klimatem sali oraz stylem wesela.

pierwszy taniec na weselu w cicha 23