zabawa wesele plenerowe - DJ Lukas ,DJ na wesele polsko - francuskie, DJ na wesele rustykalne, dj na wesele alternatywne

DJ Łódź czy klasyczna orkiestra – przed takim dylematem staje niemalże każda przyszła para małżonków. w końcu ślub wraz z weselem stanowi jeden z najważniejszych dni w ich wspólnym życiu. Nie ma się czemu zatem dziwić, że wybór może spędzać sen z powiek… Tym bardziej, iż każda, z wyżej wymienionych opcji, niesie za sobą szereg korzyści. Decyzja nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza, że według wszystkich badań i opinii, to właśnie oprawa muzyczna i wykonanie weselnych przebojów jest kluczem do sukcesu całego wesela.

Kryteria pomocne przy dokonywaniu wyboru.

Samo „widzi mi się” Pary Młodej nie zawsze wystarcza. Warto bowiem wziąć pod uwagę szereg innych kryteriów, ułatwiających podjęcie konkretnej decyzji. w wielu przypadkach podstawą są chociażby koszty, wchodzące w skład całości. Organizacja ślubu i zabawy weselnej to wydatek sięgający nawet kilkunastu tysięcy złotych, dlatego niekiedy dobrze jest przeanalizować, na co tak naprawdę są wydawane pieniądze i w jakich proporcjach. Oczywistym jest również fakt, że cena za DJ łódzkie czy orkiestrę jest wyższa w większych miastach, ale to właśnie tam można znaleźć profesjonalistów. Bo jak w każdej branży, nawet muzycy dzielą się na profesjonalistów i amatorów. Ci drudzy, już na pierwszym spotkaniu oznajmią listę wykonywanych utworów, pokażą dwie zabawy oczepinowe, albo i nie. Profesjonaliści skupią się na oczekiwaniach Klientów. Przeanalizują liczbę gości, dowiedzą się jaki będzie przekrój wiekowy, zapytają o gusta czy o wielkość sali.

To właśnie te kryteria należy wziąć pod uwagę podczas podejmowania decyzji. Dobry DJ czy nawet orkiestra będzie w stanie porwać tłum… wykorzysta obecność dobrego sprzętu czy nagłośnienia, a także sprawi, że goście poczują się ważni i wyjątkowi.

Ilość gości i ich zaangażowanie.

O ile liczba gości zależy wyłącznie od Pary Młodej, o tyle ich zaangażowanie jest kwestią nieprzewidywalną. Dlatego podczas podejmowania decyzji warto mieć w zanadrzu rozwiązania awaryjne. w przypadku muzyków z doświadczeniem, można swobodnie negocjować w trakcie wesela rodzaj puszczanych utworów i ich tempo. Sztampowa orkiestra ograniczy się jednak do utworów granych „zazwyczaj”, co może przyczynić się do klęski.

Profesjonalny sprzęt i dodatkowe atrakcje.

Najczęściej to właśnie sprzęt weryfikuje profesjonalizm danego DJ’a. Jeśli muzyk opiera swoja pracę na jednym laptopie i głośniku, przyszli słuchacze mogą być mocno rozczarowani. Bowiem zawodowiec bazuje na różnorodnej, nowoczesnej technologii takiej jak mikser, CD-playery, mikrofony cyfrowe, dobre głośniki czy wzmacniacze. Co więcej w  zanadrzu (najczęściej w samochodzie, czy na zapleczu) posiada sprzęt awaryjny, na wypadek niespodziewanych sytuacji w trakcie trwania zabawy weselnej. Coraz częściej, to właśnie DJ Łódź oferuje rozwiązania dodatkowe, jak projektory, wytwornice dymu czy baniek mydlanych. Oprawa muzyczna wraz z takimi atrakcjami sprawi, że każde wesele będzie niezapomnianym przeżyciem i fantastyczną zabawą.

Profesjonalista zna się na swojej pracy.

Dobry DJ łódzkie inwestuje w swój rozwój. Posiada niecodzienne pomysły, które realizuje z zaangażowaniem czy pasją. Co więcej, ma dużą wiedzę na temat organizacji takich imprez, przez co jest w stanie właściwie doradzić Państwu Młodemu w wielu kwestiach. Nawet w pojedynkę potrafi zorganizować wspaniałe oczepiny, które zapadną w pamięć każdemu. Jest jednocześnie wodzirejem i przyjacielem, odgadującym wszystkie potrzeby Nowożeńców. Co więcej, nie wspomaga się alkoholem w pracy i serwuje podkład muzyczny nawet w przerwach na posiłek, co często jest niemożliwe przy klasycznej orkiestrze.

Wbrew pozorom nie tylko orkiestra umie prowadzić konkursy i weselne zabawy. Profesjonalista również na tym zna się doskonale, a ponadto urozmaica wesela np. karaoke, czy wplataniem baniek mydlanych w kluczowych momentach.

Przed podjęciem właściwej decyzji, dobrze jest zaczerpnąć opinii w Internecie czy wśród znajomych, którzy niedawno pochłonięci byli organizacją własnego ślubu. Można również bezpośrednio porozmawiać z DJ’em, który podoba nam się podczas cudzej zabawy. w końcu do tak ważnego dnia należy się właściwie przygotować, by mieć pewność, że nic nie zakłóci jego prawidłowego i wymarzonego przebiegu.