DJ Lukas - dj na wesele - wesele rustykalny

Sprawdzona orkiestra, niekonwencjonalny DJ wodzirej Łódź a może po prostu konferansjer? To jedno z podstawowych, choć nie jedynych pytań, zadawanych przez pary przygotowujące się do ślubu i wesela. Oprawa muzyczna czyli muzyka jest kluczowa. Oczywiście nowożeńcom zależy, aby wszystkie elementy całości spójne ze sobą działały. Co ważniejsze, moda weselna jest równie kapryśna co ta klasyczna. Dlatego warto być na bieżąco, by wiedzieć, co oryginalnego, a jednocześnie nowoczesnego można zaoferować swoim gościom.

W nadchodzącym sezonie który ciągle się przeciąga postaw na minimalizm!

Teraz liczy się minimalizm i nowoczesność. W końcu mniej znaczy więcej. Nie ma się zatem czemu dziwić, że elegancka biel zostaje przełamana naturalną szarością i odcieniami pudrowego różu, doskonale odnajdującymi się w każdej sytuacji. Kolorowe, mieszane bukiety zastąpione są przez te jednolite, subtelnie podkreślające strój Panny Młodej. Tu głównie liczy się forma, im prostsza, tym lepsza. Nadchodzący sezon zaobfituje więc w delikatne koronki, niewidoczne dekoracje, wszystko, co będzie na pozór proste, a jednocześnie maksymalnie stylowe i klasyczne.

Romantyzm ponad wszystko!

Tegoroczne śluby oprą się na romantyzmie, nie tylko w oprawie muzycznej, ale i dekoracji stołów czy zaproszeniach.  Lekkie wesele odznaczać się będzie lżejszą formą sukien ślubnych, otwartą przestrzenią podczas ślubów plenerowych, wypełnionych naturalnymi, delikatnymi kwiatami. Klasyczny różowy zostanie pomieszany z brzoskwinią, maliną czy koralem a same kompozycje będą niemalże rozpływać się po rozdzielonych stołach.

Hi-Glam wraca do łask!

Najlepsze wydanie, pełne kokieterii i elegancji w najlepszy wydaniu. Rozwiązanie dla miłośników dodatków w postaci biżuterii, ornamentów czy koralików. Przepych, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, z pewnością zawładnie sercem nietuzinkowej panny młodej, lubującej się w latach 20 i 30.

Ponadczasowe Vintage / Boho!

Styl, który od kilku lat króluje w niemalże każdym miejscu. Subtelne, retro koronki połączone z wystrojem industrialnym pozwolą na wykreowanie atmosfery niepowtarzalności i wyjątkowości. Idealny pomysł dla par lubujących się w surowości, starych powierzchniach i elementach dekoracyjnych, które mogą zostać ocieplone przez bukiet kwiatów czy przyjemne światło.

Choć to tylko przypuszczenia, można dojść do wniosku, że w tym sezonie każda para odnajdzie swój styl, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu stanie się dniem niezapomnianym i nietuzinkowym. Także w muzyce trendy pozostaną niezmienne, gdyż na parkietach królować będą wszelkie odmiany disco, dance i folku. Każda orkiestra bądź DJ wodzirej łódzkie uwzględni indywidualne preferencje, jednak pewne elementy będą powracać co roku.